محکم – تنگ نمایشنامه نیویورک خانواده

محکم – تنگ: نمایشنامه نیویورک خانواده بازیگری بازیگران سینمای بازیگر هنرپیشه نیویورک خانواده نمایش

گت بلاگز اخبار حوادث دروغ است/ فریبرز مرا آزار داده, پسر/ قبلا هم جهت اجبار من به ازدواج،دست به خودکشی زد ، شکایت دختر18ساله

اوایل پاییز سال ۹۶ یک دختر جوان به نام فرشته به پلیس آگاهی رفت و از یک پسر 20 ساله به نام فریبرز شکایت کرد.

شکایت دختر18ساله:فریبرز مرا آزار داده/پسر:دروغ است؛قبلا هم جهت اجبار من به ازدواج،دست به خودکشی زد

عبارات مهم : فرشته

اوایل پاییز سال ۹۶ یک دختر جوان به نام فرشته به پلیس آگاهی رفت و از یک پسر 20 ساله به نام فریبرز شکایت کرد.

رکنا نوشت:دختر ۱۸ ساله به پلیس گفت: مدتی است با فریبرز آشنا شده است ام. او به من پیشنهاد ازدواج داد و با حرف های مرا فریب داد و به منزل اش کشاند. پسر جوان مرا آزار داد به همین خاطر از او شکایت دارم.

به دنبال شکایت دختر جوان وی به پزشکی قانونی معرفی شد ولی پزشکی قانونی ادعای آزار را تایید نکرد. با این حال فریبرز بازداشت شد.این پسر خودش را بی گناه خواند و گفت در تله دختر جوان گرفتار شده است است.

دروغ است/ فریبرز مرا آزار داده, پسر/ قبلا هم جهت اجبار من به ازدواج،دست به خودکشی زد ، شکایت دختر18ساله

چون علیه فریبز مدرکی به دست نیامده بود وی با قرار وثیقه آزاد شد و دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست پای میز محاکمه ایستاد.

در این جلسه وی به دفاع پرداخت و گفت: من و برادر فرشته هر دو آتش نشان هستیم و با هم رفت و آمد خانوادگی داریم. به همین خاطر با فرشته آشنا شدم. من خودم به او پیشنهاد ازدواج دادم و خواستم تا جهت مدتی با هم در ارتباط باشیم تا با خصوصیات اخلاقی هم زیاد آشنا شویم. ولی بعد از مدتی متوجه رفتارهایی شدم که تصمیم گرفتم رابطه ام را با فرشته تمام کنم. ولی او نمی خواست این رابطه تمام شود. هنگامی که گوشی موبایلم را خاموش کردم و از او خواستم تا دیگر با من تماس نگیرد دست به خودکشی زد. من که از شنیدن خبر خودکشی او ترسیده بودم به ملاقاتش در بیمارستان لقمان رفتم. فرشته مرا ترساندن کرد و گفت اگر رابطه ام را با او ادامه ندهم این بار واقعا خودش را میکشد و مرا گرفتار می کند. من از ترسم بار دیگر دوستی ام را با او ادامه دادم.

اوایل پاییز سال ۹۶ یک دختر جوان به نام فرشته به پلیس آگاهی رفت و از یک پسر 20 ساله به نام فریبرز شکایت کرد.

پسر جوان ادامه داد: من در این مدت چند بار با فرشته صحبت کردم تا قانع شود ما جهت ازدواج با هم مناسب نیستیم ولی گوشش بدهکار نبود .او هنگامی که دید به علاقه او پشت پا زده ام و دیگر قصد ازدواج با او را ندارم نقشه دیگری کشید و علیه من شکایت کرد. او قصد دارد مرا گرفتار و مجبور به ازدواج با خودش کند من هرگز فرشته را آزار نداده ام.او با این شکایت آبرویم را برده است.اگر از این اتهام تبرئه شوم علیه او شکایت می کنم.

قرار شد پیامک های رد و بدل شده است بین این دختر و پسر بررسی شود تا هیات قضایی راجع به پرونده حکم صادر کند.

واژه های کلیدی: فرشته | پزشکی | ازدواج | خودکشی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz